MB-86 FOLD LINE

Iglo Energy je moderné okno, ktoré sa vyznačuje vynikajúcimi parametrami v oblasti úspory energie. Jedná sa o prvé riešenie v tomto systéme na svete, ktoré využíva centrálne tesnenie z peny EPDM. Okrem toho zaručuje vynikajúce parametre v oblastni priepustnosti vzduchu, vodotesnosti a odolnosti proti vetru. Je to priam ideálne riešenie pre nízkoenergetické a pasívne domy.

  Pestrý výber farieb – farby RAL viac ako 200 farieb k dispozícii.

 

 

  1. Zvýšená tepelná izolácia systému MB-86Fold Line vďaka použitiu dodatočnej komory v termickej vložke.
  2. Odolná a stabilná konštrukcia vďaka hliníkovým profilom s vysokou akosťou.
  3. Možnosť realizácie estetických a moderných veľkých presklení, ktoré súčasne ponúkajú šancu veľmi efektívneho využitia priestoru budovy vďaka optimálnej stavbe systému.
  4. Ľubovoľnosť aranžovania systému, ktorá umožňuje využitie tohto riešenia aj v individuálnej zástavbe, aj v hliníkových fasádach.
  5. Harmonikové dvere možno otvárať tak smerom von, ako aj do vnútra budovy a môžu pritom mať ľubovoľné zloženie konfigurácie krídel.
  6. Možnosť úplnej individualizácie konštrukcie a prispôsobenia sa súčasným architektonickým trendom vďaka bohatej ponuke krycích farieb (RAL).

Profil

Profil systému má trojkomorovú štruktúru s hĺbkou profilov 77 mm (rám), 86 mm (krídlo).

Zasklenie

Dostupné izolačné sklá s hrúbkou až do 65 mm. V štandarde jednokomorové izolačné sklo so súčiniteľom prestupu tepla Ug=1,0 W/(m2K) podľa normy PN-EN674.

Možnosť použitia izolačného trojskla so súčiniteľom Ug = 0,5 W/(m2K).

Možnosť použiť sklá so zvýšenou akustickou izoláciou, tvrdené sklá, bezpečnostné sklá proti vlámaniu, ornamentové sklá, prípadne slnečné sklá.

Kovanie

Systémové kovania

Kotaktujte nás

12 + 11 =

Kontakt

Expert Fenster s.r.o

Adresa: Miestneho Priemyslu 802, 029 01 Námestovo

Mobil:  +421 902 404 444

              +421 918 717 777

E-mail: noveokno@gmail.com