IGLO LIGHT 

Iglo Light je moderné okno, ktoré sa vyznačuje krásnym estetickým vzhľadom a úzkymi profilmi okenného rámu a krídla.Poskytuje značné množstvo denného svetla, čo je veľmi dôležité najmä v starších budovách s vysoko umiestnenými úzkymi oknami. Konštrukcia okna Iglo Light, ktorá je výsledkom práce nášho vlastného oddelenia pre výskum a vývoj, sa vyznačuje výbornou statikou a odolnosťou. Je ideálne riešenie pre všetkých, ktorí si ocenia elegantný dizajn a vysoký stupeň utesnenia.

 


Pestrý výber farieb
– výberom fólie Renolit z pestrej palety až 43 farieb je možné prispôsobiť okno charakteru každého interiéru a štýlu fasády.

  1. Elegantný dizajn zvýraznený štíhlymi, úzkymi a zaoblenýmí líniami profilu Drutex vlastnej výroby a hliníková kľučka umiestnená netradične na užšom pohyblivom stĺpiku.
  2. Veľké množstvo denného svetla vďaka úžším profilom a väčšej presklenej ploche v porovnaní so štandardnými systémami.
  3. Široká paleta 43 farieb dyhovanie, ktoré umožňuje ľubovoľnú aranžáciu interiéru.
  4. Vysoká úroveň bezpečnosti vďaka vysokej kvalite päťkomorových profilov z triedy A, vyrobené výhradne z prvotného materiálu.
  5. Trvácnosť a stabilita okna vďaka veľkej komore oceľovej výstuže vlastnej výroby a modernému kovaniu s dvami čapmi proti vypáčeniu.
  6. Vysoká funkčnosť vďaka modernému kovaniu a tzv. prevodovke kľučky, ktorá umožňuje jej nastevenie do strednej polohy na mieste zavretia krídiel – pohyblivý rám.
    Skvelá energetická účinnosť vďaka optimálnej konštrukcii profilu a tesneniu z EPDM a tepelným oceľovým pozinkovaným rámikom alebo voliteľným inovačným rámikom Swisspacer Ultimate, ktorý zaručuje úsporu energie až o 12% * a vďaka nízkoemisnému zaskleniu.

Profil

5-komorový profil rámu a krídla vlastnej výroby je vyrobený výhradne z prvotného materiálu z triedy A, so stavebnou hĺbkou rámua krídla 70mm, pohyblivým stĺpikom užším o 32%, symetricky umiestnenou hliníkovou kľučkou.

Zasklenie

Hrúbka trojskla do 36mm. V štandarde jednokomorové zasklenie so súčiniteľom prestupu tepla Ug=1,0 W/(m2K) podľa PN-EN 674 Ug=1,1 W/(m2K) podľa PN-EN 673). Možnosť použitia balíčkov skiel so súčiniteľom Ug=0,7 W/(m2K). Možnosť zasklenia s koeficientom Ug=0,7 W/(m2

Kovanie

Maco Multi Matic KS s povrchovou úpravou Silber-Look, s dvomi bezpečnostnými čapmi proti vypáčeniu a zdvihákom krídla s poistkou proti nesprávnej polohe kľučky. Možnosť použiť skryté pánty v drážkach na kovanie. Možnosť použiť kovania typu Twin-Fit umožňujúce sklopiť dve krídla jedným pohybom kľučky.

Kotaktujete nás

13 + 12 =

Kontakt

Expert Fenster s.r.o

Adresa: Námestie Antona Bernoláka 375/1, Námestovo, Žilinský kraj, 029 01

Mobil:  +421 902 404 444

E-mail: noveokno@gmail.com